Cash For Life – rychlá půjčka do výplaty

cash for lifeBez peněz je člověk mnohdy bezradný a zrovna před výplatou se může něco přihodit a vy nebudete mít dostatek financí při sobě. Může jít o potřebu si opatřit nějaké věci na cestu, budete potřebovat peníze na léky, či zaplatit nedoplatek elektřiny nebo plynu. Vyhnout se problémům včas je skutečně lepší a mnohdy je řešením jedině půjčka. Cash For Life vám může poskytnout rychlou půjčku do výplaty.

Výše půjčky: Výši půjček lze zvolit 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat občan ve věku od 18 do 65 let. Musí mít české občanství a bezdlužnost u společnosti CASH FOR LIFE. K půjčce se nedokládá potvrzení o příjmu, může o ni tedy zažádat plnoletý student, žena na mateřské dovolené nebo momentálně nezaměstnaný. Budete potřebovat občanský průkaz a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – důvody půjčky se neuvádějí.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Do termínu splacení lze zažádat o prodloužení splácení o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení je možné učinit celkem třikrát. Celkově tedy lze splácení prodloužit až o 45 dnů.

Poplatky: Žádné skryté poplatky, za vyřízení půjčky nic neplatíte.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Splácení je stanoveno včetně poplatku, který zastupuje úrok. Zaplatíte stanovenou částku v daném termínu.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze sjednat prostřednictvím online služby na internetu – zaregistrujete se, odešlete žádost k posouzení. Také je možné žádat SMS zprávou.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka je vyřízena okamžitě – do deseti minut. Po schválení půjčky se peníze odesílají na bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá a transparentní půjčka bez skrytých poplatků. Není potřeba vyřizovat žádnou dokumentaci, nepotřebujete ručitele ani dokládat pravidelný příjem. Půjčka je schválena velmi brzy a peníze zaslány hned po schválení půjčky.