Akredit.net – Rychlá půjčka do výplaty

Akredit.net - Rychlá půjčka do výplaty
Akredit.net – Rychlá půjčka do výplaty

Řešíte nedostatek peněz před výplatou? Je vám to trapné, ale už několikrát za sebou se vám stalo, že do výplaty zbývalo několik dní a vy jste měli účet v bance na nule? Nebo jste naopak vždy vycházeli dobře, ale najednou potřebujete něco extra poplatit? Rychlá půjčka do výplaty je určena speciálně pro osoby, které si chtějí půjčit maximálně několik tisícovek na krátké období. Půjčky do výplaty zajišťuje také Akredit.net.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč, při první žádosti je možno čerpat maximálně 500 Kč.

Kdo si může půjčit: Akredit.net půjčka je určena pro klienty od 21 do 65 let. Klient musí odsouhlasit dané podmínky společnosti. Online půjčka není určena pro osoby bez trvalého příjmu, který ale není nutné dokládat.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje pro libovolné použití, nedokládá se žádný účel.

Splatnost půjčky: První půjčka musí být splacena do 21 dní, od druhé půjčky je splatnost 30 dní. Splatnost se dá od druhé půjčky prodloužit.

Poplatky: Neplatí se žádné zálohy, poplatky předem za schválení ani žádné skryté poplatky. Za poslání peněz poštovní poukázkou se účtuje 50 Kč. Předčasné splacení je umožněno bez sankcí.

Ručení: U půjčky se nevyžaduje ručitelský závazek.

Roční úrok: Jsou stanoveny poplatky u 1. Půjčky 500 Kč činí poplatek 150 Kč, u půjčky 1000 Kč na 30 dní činí poplatek 300 Kč, půjčka 2000 má poplatek 600 Kč, půjčka 4000 Kč má poplatek 1200 Kč a půjčka 5000 Kč je zpoplatněna 1500 Kč.

RPSN: jsou stanoveny poplatky

Možnost sjednání půjčky: Jednoduché a pohodlné vyřízení půjčky z domova – online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Nejprve se vyplní jednoduchá online žádost na webových stránkách. Žádost bude přijata, zkontrolována a vyhodnocena –emailem dostanete vyjádření ke schválení a posléze se zašlou peníze vybraným způsobem. Při úplně první půjčce se budou peníze posílat pouze složenkou – doručení trvá cca 3-4 dny, posléze si můžete vybrat.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si lze zajistit online, tedy rychle a snadno. Nejsou vyžadovány osobní schůzky a ani vás nepřekvapí žádné skryté poplatky. Neplatí se žádné zálohy a poplatky předem. K půjčce nemusíte obstarávat ručitele a není nutné ani potvrzení o vašem příjmu. Půjčuje se až 5000 Kč. Žadatelé nemusí mít bankovní účet – osobní bankovní účet se neověřuje.