Aerofin – Férová půjčka

Aerofin, Férová půjčka, půjčka do výplaty, půjčka do 5000, půjčka bez ručitelů, půjčka na cokolivČeká vás ještě nějaké finanční vydání před výplatou, ale konto v bance je zcela prázdné? Vyřešte to sjednáním speciální půjčky před výplatou s nižšími úroky a tím pádem nezatížením vašeho rozpočtu ani v budoucnosti – respektive v době vracení. Menší půjčky můžete získat také od společnosti Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč bez prokazování příjmů

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje bez potvrzení o příjmu. Půjčit si mohou zaměstnanci, nezaměstnaní, plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci, invalidé atd.

Na co si mohu půjčit: Půjčku je možné použít libovolně – je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na šest měsíců. Splácet tedy budete v šesti daných měsíčních splátkách. Půjčku je možné splatit také předčasně. Poslední den splatnosti již musí být částka připsána na účtu u Raiffeisenbank. Je nutné poslat variabilní symbol, což bude číslo smlouvy, pro identifikaci platby. Lze požádat písemně o prodloužení jednotlivé splátky o nejdéle 30 dní.

Poplatky: Za podání a vyřízení žádosti se nevyžadují žádné poplatky předem. Za prodloužení splátky se účtuje 500 Kč za náklady spojené s prodloužením jednotlivých splátek.

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: neuvedeno

Možnost sjednání půjčky: Na stránkách společnosti Aerofin vyplníte online žádost a posléze vás budou kontaktovat operátoři, aby se dohodli na podrobnostech půjčky.

Rychlost poskytnutí penězPo schválení budou peníze odeslány do patnácti minut na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Krátkodobou nebankovní půjčku získáte zcela bez rizika – vše je dané, tzn. Budete znát úroky i sankční poplatky v případě nedodržení bodů ve smlouvě. Neprokazují se příjmy ani se nekontrolují registry dlužníků. Půjčku je možné si vzít opakovaně. Nejsou potřeba ručitelé a vyřízení je velmi rychlé a diskrétní.