Acema Credit – Rychlá půjčka

acema creditChybí vám peníze na stylové bydlení, na rekonstrukci kuchyně, na modernizaci zahrady nebo si jenom chcete koupit rybářský člun, dovolenou na horách a stavbu nového bazénu? Jestliže nemáte dostatek financí, můžete popřemýšlet o šetření nebo půjčce. Jestliže se řadíte mezi nedočkavce, je lepší si půjčit a posléze splácet věc nebo službu, kterou si klidně zítra pořídíte a zaplatíte. Acema Credit nabízí rychlé půjčky.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky mohou získat plnoletí občané, kteří mohou zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena na cokoliv – nebudou se zjišťovat důvody, které vás vedou k půjčení. Utrácet lze libovolně, podle vaší potřeby a touhy.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je možná až do dvaceti let. Splácení se provádí díky   měsíčním splátkám v pravidelných termínech. Je nutné mít zajištěný trvalý příkaz k úhradě z vašeho účtu a hradit díky tomu splátky. Předčasné splacení úvěru: ano, je možné kdykoliv. Posléze se neplatí úroky za zbývající období.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nevyžadují se ručitelé, ale ručení se zajišťuje nemovitostí. Jako ručení vám poslouží třeba rodinný dům, chata, byt, pozemek, kancelář, obchodní prostor apod.

Roční úrok: Odvíjí se podle vypůjčené částky a na celkové době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost se podává online formulářem – snadno a rychleji. Po vyplnění se předschválení oznamuje už do několika minut. K žádosti dodáte výpis z katastru nemovitostí – nesmí být starší než tři měsíce. Také budete dokládat nabývací titul a jiné doklady dokazující vlastnictví nemovitosti. K půjčce se dále přidává platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky a jeho/její druhý doklad o totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile dojde k vyřízení půjčky, převedou se peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je velice rychle vyřízena, poskytuje se bez skrytých poplatků. Poradce vám pomůže objasnit detaily půjčky. Nevyžaduje se potvrzení příjmu ani čistý registr dlužníků – nenahlíží se tam. Nezávazná kalkulace je zdarma.