AB půjčky – Půjčka Nej

Nějak jste se zamotali do problémů a nezvládli ukočírovat svoje dluhy? Myslíte si, že je na všechno pozdě a nedá se nic extra dělat? Exekutoři již číhají za dveřmi a chystají se vám zabavit veškerý cenný majetek? Máte uzavřených hned několik půjček a úvěrů a pociťujete, že splácení je stále náročnější a brzy ho přestanete zvládat? Půjčka Nej od AB půjčky se poskytuje na rychlé vypořádání exekucí, konsolidací a dražeb.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná pro každého, kdo se ocitl v problémech se splácením půjček a úvěrů, nebo má nařízenou exekuce, jde jeho majetek do dražby apod. Podmínkou k získání půjčky je být vlastníkem nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: Jde o speciální půjčku, určenou na vypořádání exekucí, dražeb, konsolidací půjček či plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů – ručení se zajišťuje  nemovitostí. Nemovitost je stále ve vašem vlastnictví – bere se za záruku pro doby nesplácení, ale zůstanete majitelem.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat osobně, telefonicky nebo online. V případě osobního jednání bude stačit jedna schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se uskuteční do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete sjednat bez poplatků předem, exekuce se vyplácí už do pěti dní. Vaše nemovitosti budou v krátké době zbaveny exekucí a dražeb. Díky půjčce získáte návrh na řešení vypořádání se s vašimi věřiteli. Po poskytnutí půjčky a zbavení nemovitosti exekucí probíhá přeúvěrování – sjedná se americká hypotéka. Během doby čistky od exekucí a přeúvěrování se neúčtují žádné poplatky a ani měsíční splátky – až po dobu 3 měsíců.