AB půjčky – Půjčka Klasik

Jednou se s vámi zatočí svět, když si dopřejete dostatek peněz na věci, které vám přinesou radost. Může jít o různé věci nebo služby, protože každý člověk má jiná přání a touhy. Nemusíte čekat roky, než si dostatečně naspoříte, zkuste půjčku a následně ji splácejte v domluvených splátkách – třeba i několik let. AB půjčky – Půjčka Klasik poskytují peníze na cokoliv.

Výše půjčky: 50 000 – 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky se nevyžaduje dokládání příjmů. Nemusíte shánět ani ručitele, ovšem je třeba počítat s ručením nemovitostí. Výši půjčky udává cena nemovitosti. Půjčení peněz je dostupné také pro jedince se záznamem v registrech dlužníků – nekontrolují se.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – neudává se účel. Možné je však také sjednání účelové půjčky se zvýhodněným úrokem.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nevyžadují se ručitelské závazky, ale musí se ručit nemovitostí. Ručení se bere jako záruka, nejde o zpětný leasing – nemovitost bude stále ve vašem vlastnictví.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si požádáte snadno na stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde se nachází formulář k vyplnění. O půjčku je možné žádat také prostřednictvím osobní schůzky nebo telefonicky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky ve většině případů zabere 5 pracovních dní. Poté se peníze posílají převodem na váš bankovní účet. Peníze lze mít také v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez poplatků předem, rychle a bez dokládání příjmů. Nekontrolují se registry dlužníků. Připraveny jsou také konzultace s úvěrovým specialistou. 1. splátka se dá odložit.