Sberbank kontokorentní úvěrPotřebujete si vytvořit nějakou stálou finanční rezervu? Chcete mimořádně více peněz a nikdo z příbuzných vám je nepůjčí? Rádi byste požádali o finanční pomoc a vyrovnali se tak s momentální finanční tísní? Jestliže se nacházíte mezi klienty Sberbank, stačí mít zde zřízený běžný účet a máte možnost si požádat o vyřízení kontokorentního úvěru. Částka bude předem určena a tu si pak můžete začít čerpat dle libosti.POZOR: Ve sjednaném období se musíte dostat do plusu a dále zase můžete čerpat podle libosti do určené částky.

Výše půjčky: 5 000 až 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Sberbank kontokorentní úvěr je k dispozici žadatelům vlastnícím běžný bankovní účet u Sberbank.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není potřeba uvádět žádný důvod. Použití peněz závisí jenom na vás a je na neomezenou dobu.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá průběžně bezhotovostními platbami nebo vklady hotovosti přímo na běžný účet.

Poplatky: Počítejte s placením měsíčního poplatku za vedení kontokorentního účtu a poplatku za vedení běžného účtu. V případě uzavření některé z balíčkových smluv u Sberbank některou, budete mít započteny polatky za vedení kontokorentu ve smlouvě.

Ručení:bez ručitele a zástavy

Roční úrok: 18 % p.a., úroky se platí jenom z vyčerpané částky

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Sberbank kontokorentní úvěr se dá snadno sjednat na pobočkách Sberbank CZ. Také se můžete informovat na infolince 800 133 444 a použít kontaktní formuláře na webových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání kontokorentu budete mít peníze hned k dispozici. Finanční prostředky z půjčku budou na běžném účtu a využijete je k libovolným finančním transakcím – výběru, platebnímu příkazu, platební kartě.

Výhody půjčky od společnosti:  Finance navíc budete mít neustále k dispozici na svém bankovním účtu. Zaplatíte úroky pouze z vyčerpané částky. Tato finanční rezerva je na neomezenou dobu. Získáte výhodnou úrokovou sazbu a libovolné použití peněz..

Sberbank půjčka

Sberbank půjčkaFinanční novinky:

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to Rychlé půjčky online jsou v současné době velmi žádané. Důvod je prostý – nedostatek času. Lidé dneska nestíhají,... 
[Celý článek]

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Aby pro vás rychlá nebankovní půjčka nebyla prvním krokem do ještě větších finančních problémů,... 
[Celý článek]

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou pro tisíce lidí perfektním řešením stavu, kdy se ocitnou bez peněz několik dní před tím, než jim přijde pravidelná výplata. Jedná se zejména... 
[Celý článek]

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

moritz320 / Pixabay S novým zákonem se změnilo mnohé, ale půjčky bez registru jsou stále dostupnými. Zůstává i nízký úrok a minimum administrativy. Bez prověření... 
[Celý článek]