Pepa – Půjčka PepaDluhy nejsou vůbec příjemné, ale než-li začnete odsuzovat půjčky od nebankovních společností, měli byste zvážit, jaké jiné možnosti máte. Třeba jste se zcela náhodně dostali do dluhů či finančních problémů a půjčka pro vás bude jediným řešením.V případě, že hledáte skutečně rychlé řešení, spolehněte se na nebankovní půjčky, které vám mohou půjčit od několika málo tisícovek až po vyšší sumy. Půjčka Pepa vám rovněž pomůže ve finančních nesnázích.

Výše půjčky: od částky 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat osoby ve věku od 18 do 65 let. K žádosti o půjčku nebudete připojovat potvrzení o příjmu –  nevyžaduje se. Nenahlíží se do registru dlužníků. Půjčka je dostupná většině zájemců.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není potřeba oznamovat účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Nejsou potřeba ručitelé, není nutný ani jiný druh záruky.

Roční úrok: Stanoví se předem poplatky, které vlastně nahrazují úročení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si snadno zažádáte online. Jakmile dojde k vyplnění  žádosti, budou se ověřovat uvedené údaje a na základě jejich znění se určí, jestli obdržíte půjčku nebo naopak.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte už v rámci jednoho dne. Nevyžadují se žádné osobní schůzky. O Schválení bude rozhodnuto velmi brzo a verdikt se dozvíte již do cca 2 hodin od odeslání své žádosti. Peníze se posléze posílají na váš bankovní účet. Lze je také poslat poštovní poukázkou na vaši adresu – v tomto případě je doručení okolo čtyř pracovních dnů.   

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa se posuzuje bez zkoumání registrů bankovních a nebankovních institucí, kde dochází ke shromáždění informací o dlužnících a problémových klientech. Peníze získáte rychle – stačí vše sjednat online.

Pozor: O půjčku jde žádat opakovaně, když si vždy předchozí řádně splatíte. Není nutné doložení příjmu. Stálí klienti získají nárok i na vyšší sumy půjček.

Půjčka Pepa

wilkernet / Pixabay

 Finanční novinky:

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to Rychlé půjčky online jsou v současné době velmi žádané. Důvod je prostý – nedostatek času. Lidé dneska nestíhají,... 
[Celý článek]

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Aby pro vás rychlá nebankovní půjčka nebyla prvním krokem do ještě větších finančních problémů,... 
[Celý článek]

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou pro tisíce lidí perfektním řešením stavu, kdy se ocitnou bez peněz několik dní před tím, než jim přijde pravidelná výplata. Jedná se zejména... 
[Celý článek]

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

moritz320 / Pixabay S novým zákonem se změnilo mnohé, ale půjčky bez registru jsou stále dostupnými. Zůstává i nízký úrok a minimum administrativy. Bez prověření... 
[Celý článek]