Osobní úvěr CofidisZastihlo vás nečekané vydání peněz? Anebo si jednou chcete dopřát něco extra a zaplatíte si exotickou dovolenou, studium v zahraničí, nové vybavení bytu či uvažujete o koupi automobilu a na spořícím účtu vám chybí ještě nějaká suma? Najdou se lidé, kteří už mají různé zkušenosti s půjčkami a vyhovuje jim si půjčit, vrátit a znovu půjčit na něco jiného. Půjčky se zařizují na cokoliv a většinou nebude potřeba se svěřovat poskytovatelům, na co chcete půjčit zrovna vy. Nebudou se vás ptát ani v případě založení půjčky od Cofidis.Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet občané ČR starší 18 let s doložitelným příjmem nebo důchodem. U půjčky nedojde ke schválení, jestliže budete mít záznamy v registrech dlužníků. K půjčce je nutné si připravit několik dokladů, patří sem potvrzení o výši příjmu, kopie posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopie občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Osobní úvěr Cofidis využijte libovolně – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Osobní úvěr Cofidis se musí splatit v době od jednoho měsíce do 52 měsíců. Stanovuje se výše měsíční splátky – s ohledem na váš současný rozpočet. Splátky budete muset hradit jednou měsíčně. Osobní úvěr se dá kdykoliv úplně splatit bez sankcí předčasně.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr Cofidis můžete snadno sjednat online způsobem. Je možné i volat na telefonní číslo 810 700 810, anebo zajistit poslání svého telefonního čísla společnosti. Posléze vám pracovníci Cofidisu zavolají zpátky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš bankovní účet ihned po sjednání úvěru. Konkrétně bude vše vyřízeno, schváleno a dojednáno. Žádosti o úvěr se zpracovávají velice rychle- do asi deseti minut od obdržení.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám úvěru se jistě řadí možnost revolvingu, kdy je možné obnovovat úvěrové rezervy díky splácení pravidelných splátek. Půjčku si můžete vzít opět kdykoliv, a to bez dokládání formalit. Cofidis půjčky se sjednávají bez poplatků předem. Výborné je rychlé vyřízení do deseti minut.

Osobní úvěr

geralt / PixabayFinanční novinky:

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to Rychlé půjčky online jsou v současné době velmi žádané. Důvod je prostý – nedostatek času. Lidé dneska nestíhají,... 
[Celý článek]

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Aby pro vás rychlá nebankovní půjčka nebyla prvním krokem do ještě větších finančních problémů,... 
[Celý článek]

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou pro tisíce lidí perfektním řešením stavu, kdy se ocitnou bez peněz několik dní před tím, než jim přijde pravidelná výplata. Jedná se zejména... 
[Celý článek]

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

moritz320 / Pixabay S novým zákonem se změnilo mnohé, ale půjčky bez registru jsou stále dostupnými. Zůstává i nízký úrok a minimum administrativy. Bez prověření... 
[Celý článek]