Kredia – půjčka do výplatyKredia – půjčka do výplatyPotřebujete něco koupit a do výplaty ještě chybí několik dní? Musíte vyřešit nějakou naléhavou finanční situaci? Pokud nemáte žádné úspory pro nenadálé události, můžete zvolit rychlé půjčky do výplaty. Rychlé jsou hlavně svým vyřízením, takže požadovanou částku získáte takřka okamžitě v hotovosti nebo převodem na účet v bance. Jednou ze společností poskytující půjčky do výplaty je i Kredia.Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. U 1. půjčky si lze půjčit maximálně 1000 Kč, od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 až 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Kdokoliv plnoletý a s trvalým bydlištěm na území České republiky. Nedokládáte potvrzení o výši příjmů. Půjčka je dostupná i plnoletým studentům, ženám na mateřské dovolené, důchodcům či nezaměstnaným.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je 15, 22 a 30 dní. V případě problémů se splacením kontaktujte společnost Kredia a domluvte se na řešení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů a bez zástav na majetek.

Výše úroku: Úroky se zahrnují do daných poplatků, které zaplatíte společně s půjčenou částkou najednou. Z částky 1000 Kč je poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč je poplatek 2500 Kč se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává z pohodlí domova, rychle díky online žádosti. Rozhodnutí o schválení se dozvíte během několika minut. Zažádat si můžete rovněž prostřednictvím SMS zprávy.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky se peníze ihned posílají na bankovní účet. V případě první žádosti o půjčku u Kredia se pošlou až po potvrzení ověřovacího kódu – dojde od Kredia poštou na vaši adresu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez potvrzení o přijmu a je tedy dostupná více lidem. Vše je možné zařídit pohodlně online cestou nebo telefonicky (SMS). Krátkodobá půjčka s danou splatností.Finanční novinky:

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to Rychlé půjčky online jsou v současné době velmi žádané. Důvod je prostý – nedostatek času. Lidé dneska nestíhají,... 
[Celý článek]

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Aby pro vás rychlá nebankovní půjčka nebyla prvním krokem do ještě větších finančních problémů,... 
[Celý článek]

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou pro tisíce lidí perfektním řešením stavu, kdy se ocitnou bez peněz několik dní před tím, než jim přijde pravidelná výplata. Jedná se zejména... 
[Celý článek]

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

moritz320 / Pixabay S novým zákonem se změnilo mnohé, ale půjčky bez registru jsou stále dostupnými. Zůstává i nízký úrok a minimum administrativy. Bez prověření... 
[Celý článek]