Hotovostní půjčky od Home CreditRádi byste se postarali o zaplacení něčeho do domácnosti, koupili si ojetý vůz, zaplatili si exotickou dovolenou za first minute super ceny nebo zcela něco jiného? Pokud nemáte nyní dostatek peněz, můžete zkusit půjčku a následně splácet. Půjčky na cokoliv rovněž vyřeší vaše eventuální problémy s nedostatkem financí. Stačí si vybrat správného poskytovatele půjček. Zkusit lze třeba hotovostní půjčky od Home Credit.Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka od Home Credit je dostupná pro zájemce – plnoleté fyzické osoby se stálým příjmem. K žádosti o půjčku budete potřebovat dva doklady o vaší totožnosti. Občané České republiky si připraví platný občanský průkaz plus jeden další doklad – může se například jednat o rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas apod.

Zaměstnanci a OSVČ si také připraví údaje o firmě, kde pracují.Bude potřeba uvádět přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Není vyžadováno přímo potvrzení o příjmu, ale uvede se pouze v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka má bezúčelový charakter, jde si půjčit na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je možná v období od 12 do 48 měsíců. Pokud půjčku předčasně splatíte, nebudete potřebovat platit žádné extra poplatky.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a také bez zástav na majetek

Roční úrok: Úročení a jeho výše je závislá na půjčené částce a na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá vyřídit online způsobem na internetových stránkách, ale také telefonicky nebo na poště. Po uskutečnění schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy – přijdou vám poštou nebo emailem. Jakmile smlouvy podepíšete, vrátíte jedno vyhotovení smlouvy zpět společně s dalšími požadovanými dokumenty.

Posléze dojde k vyplacení vypůjčené sumy na vaše bankovní konto. Jakmile dojde ke schválení telefonické půjčky, budou vám poslány dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo kurýrem. Budete mít zájem o vyplacení půjčky v hotovosti? Stačí se dostavit s požadovanými dokumenty na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze v hotovosti lze získat ihned po podepsání smlouvy na poště či převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku mohou získat žadatelé bez ručitelů a bez poplatků předem. Půjčka se sjednává buď telefonicky, osobně na poště či online způsobem. Lze si dopřát uzavření pojištění výdajů a rovněž je možné do čtrnácti dnů odstoupit od sjednané smlouvy.

Home Credit - Hotovostní půjčka

geralt / PixabayFinanční novinky:

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to Rychlé půjčky online jsou v současné době velmi žádané. Důvod je prostý – nedostatek času. Lidé dneska nestíhají,... 
[Celý článek]

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Aby pro vás rychlá nebankovní půjčka nebyla prvním krokem do ještě větších finančních problémů,... 
[Celý článek]

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou pro tisíce lidí perfektním řešením stavu, kdy se ocitnou bez peněz několik dní před tím, než jim přijde pravidelná výplata. Jedná se zejména... 
[Celý článek]

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

moritz320 / Pixabay S novým zákonem se změnilo mnohé, ale půjčky bez registru jsou stále dostupnými. Zůstává i nízký úrok a minimum administrativy. Bez prověření... 
[Celý článek]