Cetelem půjčkaPeníze nejsou u většiny lidí v nadbytečném množství. Spíše se najdou chvíle, kdy jich potřebujete o trochu či o hodně víc, než vám ukazují vaše konta v bankách. Jestliže si potřebujete splnit sny, anebo vás potkalo něco nemilého, kde se to neobejde bez investic, můžete vyzkoušet půjčky peněz.O půjčky do výplaty je stále zájem, jednoduše zařídíte půjčku a splácíte dohodnuté splátky, dokud nedojde k úplnému zaplacení. Z nebankovních poskytovatelů si můžete vybrat třeba společnost Cetelem.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem může žádat zájemce z řad fyzických osob, který je způsobilý k provádění právních úkonů a starší 18ti let. Nutností je mít bankovní účet u některé z bank na území v ČR. Také se vyžaduje trvalý zdroj příjmu – u žadatelů nesmí jít o pracovní poměr ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. V žádosti budete uvádět osobní a kontaktní informace, ale též se vyžadují údaje o financích a zaměstnání. K žádosti dodáte potvrzení o výši příjmu, poslední dvě výplatní pásky, kopie výpisu z účtu u banky, oboustranné kopie dokladu totožnosti a dalšího jednoho dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Cetelem půjčka je k dispozici na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku. Je tu však i možnost si požádat o účelovou půjčku, jestliže máte jasno, že peníze využijete na auto, nábytek apod.

Splatnost půjčky: Splácení nebankovní půjčky je umožněno v době od 6ti do 84 měsíců. Stránky Cetelem nabízí  splátkovou kalkulačku, kde si snadno spočítáte splátku z požadované výše půjčky.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, mohou se požadovat spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem se žádá online způsobem, ale také je tu možnost se zajímat telefonicky a na pobočce. Žádosti podané online jsou ihned posuzovány.

Rychlost poskytnutí peněz: Po získání všech náležitostí a po podepsání smlouvy dojde k poslání peněz na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o rychlou půjčku pro osoby s trvalým příjmem. Vše se vyřizuje snadno a rychle.

osobní půjčka

stux / PixabayFinanční novinky:

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to

Půjčka na sto tisíc do 15 minut? Jde to Rychlé půjčky online jsou v současné době velmi žádané. Důvod je prostý – nedostatek času. Lidé dneska nestíhají,... 
[Celý článek]

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

Jako poznat, že půjčka do výplaty bude fungovat jako bezpečná pomoc?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Aby pro vás rychlá nebankovní půjčka nebyla prvním krokem do ještě větších finančních problémů,... 
[Celý článek]

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Kde vám poskytnou nejlepší půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou pro tisíce lidí perfektním řešením stavu, kdy se ocitnou bez peněz několik dní před tím, než jim přijde pravidelná výplata. Jedná se zejména... 
[Celý článek]

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

Půjčky bez registru jsou stále dostupné. Musíte ale více hledat

moritz320 / Pixabay S novým zákonem se změnilo mnohé, ale půjčky bez registru jsou stále dostupnými. Zůstává i nízký úrok a minimum administrativy. Bez prověření... 
[Celý článek]